PR:
Banca Comerciala "Moldova-Agroindbank" S.A. 4 200.00
MTF: |
S.A"ASCENSOR SERVICE" 0.09
|
SA "AVICOLA - NORD" 0.01
|
SA "ELECTRON SERVICE" 0.01
|
SA "FABRICA DE CONSERVE DIN CALARASI" 0.09
|
SA "GAINUSA" 0.01
|
SA "IZVORAS-C" 0.01
|
SA "MARCULESTI - COMBI" 0.12
|
SA "OMAGIU" 0.01
|
SA "SIGMA" 0.01

Contacte

NP Funcţia Certificat Telefon Email
Tudor Muravschi Preşedintele BVM SPVM 000392 068431212 tudor.muravschi@bvm.md
Ala Golban Vicepreşedintele BVM SPVM 000198 022-277-592 ala.golban@bvm.md
Ecaterina Gurin Departamentul pentru Supravegherea Pieţei SPVM000417 022-277-516 ecaterina.gurin@bvm.md
Liudmila Ciobanu Director al Departamentului Marketing, Listing şi Cotare   022-277-636 liudmila.ciobanu@bvm.md
Valeriu Rusnac Director al Departamentului Tehnologii Informaţionale   022-277-514
sala de tranzacționare
valeriu.rusnac@bvm.md
Negru Viorica contabil-șef   022-275-063 viorica.negru@bvm.md
 



e-mail: office@bvm.md

mun. Chişinău

str. Maria Cibotari, 16

MD-2012